İŞTE İSRAİL'İN TEK GÜCÜ BU!

Filistin topraklarında işgalci bulunan ve Müslümanların üçüncü haremi Mescid-i Aksa'yı tehdit edip mübarek belde Kudüs'ü Yahudileştirmek isteyen İsrail, cesaretini Müslümanların sessizliğinden alıyor.
07/11/2019 09:23:00

Filistin topraklarını işgal eden Yahudiler, dünya Müslüman kamuoyunun sessizliinden cesaret alıyor. İşgalci israil'in başbakanı  Benyamin Netanyahu, "Trump’ın Kudüs’ü israilin başkenti olarak tanımasının ardından 'İnsanlar muazzam bir sarsıntı olacağını söyledi. Ama ne oldu? Hiçbir şey." dedi.


Yahudi işgali altında bulunan Müslümanların mübarek beldesi Kudüs’te Hristiyan Medya Zirvesi ve Siyon Dostları Müzesi’nin yeni medya merkezinin açılışında konuşan Netanyahu, "Arap ülkelerinin İran tehdidi nedeniyle israil algısında net bir değişim yaşadığını" öne sürdü.

İSRAİL MÜTTEFİK OLUYOR!

Netanyahu, "Çok büyük bir şey oluyor; israil Ortadoğu’daki birçok insanın kafasında dönüşüm yaşıyor. Artık bir düşman olarak algılanmıyor. Vazgeçilmez bir müttefik haline geldik." şeklinde konuştu.

HİÇBİR ŞEY OLMADI!

 Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü işgalci Yahudilerin başkenti olarak tanıması ve ardından Golan Tepeleri’nin ilhakını tanımasını gösterdi. Netanyahu "İnsanlar muazzam bir sarsıntı olacağını söyledi. Ama ne oldu? Hiçbir şey." dedi.07/11/2019 09:23:00
YORUMLAR
YORUM YAP
0 Yorum bulunmaktadır.